Korzystając z naszego sklepu internetowego Grymel.pl zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie w celu umożliwienia Tobie wygodnego korzystania z naszych usług. Więcej na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w polityce prywatności.
Zostań naszym fanem na Facebook-u, a nie ominą Cię żadne promocje, konkursy, nowości oraz aktualności ze świata gier.
Sprzęt
Produkt dnia
Bestsellery
Pokrowiec ochronny Nintendo Switch- The Legend of Zelda: Link's Awakening
Cena: 79.90 zł
Nintendo Switch
Konsola SEGA Mega Drive Mini (42 klasyczne gry)
Niedostępny
Nintendo Switch
Konsola Microsoft Xbox Series S
Niedostępny
Nintendo Switch
Newsletter

Xbox 360 kinect - nowy wymiar rozrywki

Jeśli znane dotychczas gry nie sprawiają już Ci tej przyjemności co kiedyś, musisz poszukać innych rozrywek. Postaraj się wyobrazić sobie nowe, dynamiczne gry, które spowodują, że znów będziesz chciał przy nich wypoczywać całymi godzinami! Czy jednak funkcjonują na świecie technologie, które są czymś, czego jeszcze nie próbowałeś? Może warto zainteresować się stosunkowo nowym sprzętem przeznaczonym dla pasjonatów gier komputerowych – zwanym jako Xbox 360 kinect?

Co to jest Xbox 360 kinect? Czym się charakteryzuje i jakie ciekawe funkcje posiada? To najnowsza konsola przeznaczona do dostarczania rozrywki. Do tej pory na świecie nie było urządzenia, które dawałoby wrażenia tak niezwykle realistycznej rozrywki. Dzięki zastosowaniu technologii kinet konsola Xbox 360 sprawia, że zarówno gry, jak i inne elementy rozrywki można realizować bez elektronicznego kontrolera. Co więcej – kontrolerem w tym przypadku staje się ciało gracza, którego ruchy odtwarzane są na ekranie w czasie rzeczywistym trwania gry. Ten sposób spojrzenia na rozrywkę sprawia, że technologia kinect jest elementem, który w bardzo realistyczny sposób kreuje rzeczywistość – chcesz kopnąć piłkę widzianą na ekranie – wystarczy ruszyć nogą, aby w tym samym momencie kopnięta piłka poszybowała daleko na drugą stronę wirtualnego boiska rozpościerającego się na ekranie telewizora lub monitora. Grasz w tenisa i nawet w pochmurne oraz deszczowe dni nie zamierzasz przestać ćwiczyć włącz Xbox 360 kinect, dzięki któremu na ekranie pojawi się prawdziwy kort i przeciwnik, z którym będziesz mógł bardzo realistycznie grać. Ale Xbox 360 kinect to nie tylko olbrzymi wybór gier – to także filmy i programy telewizyjne, muzyka, sport czy imprezy na żywo. Konsola zapewni Ci także możliwość posiadania własnego trenera fitness, oraz systematycznego rozwoju programu ćwiczeń dostosowanych do Twoich rosnących możliwości.

opcje wyświetlania
Kinect + Kinect Adventures PL +  Kinect Disneyland PL
Xbox 360
Wersja pudełkowa,  kompatybilna ze wszystkimi konsolami Xbox. Skład pakietu: Kinect Gra Kinect Adventures PL (20...
Towar niedostępny
więcej
 
sklepy internetowe sklepy internetowe Epro