Korzystając z naszego sklepu internetowego Grymel.pl zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie w celu umożliwienia Tobie wygodnego korzystania z naszych usług. Więcej na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w polityce prywatności.
Zostań naszym fanem na Facebook-u, a nie ominą Cię żadne promocje, konkursy, nowości oraz aktualności ze świata gier.
Sprzęt
Produkt dnia
Bestsellery
Pokrowiec ochronny Nintendo Switch- The Legend of Zelda: Link's Awakening
Cena: 79.90 zł
Nintendo Switch
Konsola SEGA Mega Drive Mini (42 klasyczne gry)
Niedostępny
Nintendo Switch
Konsola Microsoft Xbox Series S
Niedostępny
Nintendo Switch
Newsletter

Pad do Xbox 360 – sposób na łatwiejsza grę

Xbox 360 to najnowsza generacja konsoli do gier wideo wyprodukowana przez firmę Microsoft. Jest konkurencyjną ofertą w stosunku do Sony Play Station 3 i Nintendo Wii. Umożliwia ona nie tylko korzystanie z niezwykle popularnej rozrywki typu gry wideo, ale staje się multimedialnym centrum każdego domu. Xbox 360 daje możliwość oglądania filmów i programów telewizyjnych, muzyki, sportu. Umożliwia także, po zastosowaniu technologii kinect, korzystanie z gier i programów rozrywkowych, które można obsługiwać bez pada, wykorzystując wyłącznie własne ciało.

Ale Xbox 360 może być z powodzeniem także obsługiwany przez różnego rodzaju pady. Microsoft proponuje swoim klientom zarówno pady przewodowe, jak i bezprzewodowe. Wśród przewodowych kontrolerów typu pad do Xboxa 360 najprostsze modele to analogowe kontrolery, wyposażone w wibracje, przyciski boczne, dolne, analogowe joysticki oraz 8-kierunkowe przyciski. Wersje bezprzewodowe są znacznie bardziej wygodne w użytkowaniu. Microsoft oferuje pady, które z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno przez grając na konsolach Xbox360, jak i na komputerach typu PC. Każdy pad do Xbox 360 to przede wszystkim funkcjonalność połączona z doskonałą ergonomią, dzięki której nie męczą się dłonie. Ten rodzaj pada do Xboxa 360 jest zdecydowanie najlepszym i najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób, które lubią zmieniać miejsce gry. Dają świetne wrażenia podczas gry (między innymi zróżnicowane wibracje). Pady łatwo się konfigurują, a wykorzystana w nich radiowa technologia przekazywania danych robi to szybko i sprawnie, więc nie odczuwasz potrzeby wykorzystywania padów przewodowych wyposażonych w przeszkadzający kabel. Ten rodzaj pada przystosowany jest do bezproblemowego grania w odległości do 9m od konsoli/komputera.

opcje wyświetlania
Bezprzewodowy Adapter - Pad Microsoft Xbox 360 dla Windows PC
Xbox 360
Nadajnik/odbiornik XBOX 360 Wireless Receiver współpracuje z komputerami PC (laptopy i stacjonarne PC) z systemem Windows. Podłączony i...
Towar niedostępny
więcej
Pad Bezprzewodowy Xbox 360 Czarny + Adapter PC
Xbox 360
Xbox 360® Wireless Controller for Windows to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się grami zarówno na komputerach PC...
Towar niedostępny
więcej
Pad Bezprzewodowy Xbox 360 Czarny OEM
Xbox 360
Pady są nowe OEM/Refurbished pakowane w woreczki. 12 msc. gwarancja producenta....
Towar niedostępny
więcej
 
sklepy internetowe sklepy internetowe Epro