Witamy!

Działamy na rynku gier komputerowych i konsolowych od 2009 roku. Liczba zadowolonych klientów od tego czasu liczona jest już w tysiącach. Od tego czas nasz sklep bardzo rozszerzył asortyment i aktualnie można znaleźć w naszym sklepie prócz gier video, także gry planszowe, gadżety ze świata gier i kultury, zabawki, puzzle oraz szeroki dział artykułów szkolnych.

Jesteśmy podmiotem gospodarczym, który współpracuje z największymi wydawcami i dystrybutorami w Polsce jak i za granicą. Stąd masz pewność, że wszystkie nasze produkty pochodzą z legalnego i sprawdzonego źródła. Produkty są nowe, fabrycznie zapakowane, z gwarancją producenta. Do każdego zakupu otrzymasz paragon lub na życzenie fakturę VAT.

Naszym głównym celem jest rzetelna OBSŁUGA KLIENTA I JEGO SATYSFAKCJA! Dokonamy wszelkich starań aby pomóc Tobie w przyjemnych zakupach w naszym sklepie, i abyś czuł, że po drugiej stronie monitora jest człowiek, a nie maszyna. Z racji tego, że zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, będziemy Cię traktować bardzo indywidualnie. Zapewnimy różnorodność asortymentu, tak abyś mógł znaleźć u nas wszystko, czego szukasz, bez wychodzenia z domu.

Dobre sklepy internetowe, takie jak GRYMEL.pl, to miejsca gdzie Klienci mogą brać udział w ciekawych konkursach a także kupować produkty z częstych promocji.

Klienci często pobierają popularny newsletter wydawany przez sklep, dzięki któremu Klienci są absolutnie na bieżąco, wiedzą z dużym wyprzedzeniem jakie produkcje szykują im producenci. Sklepom internetowym, takim jak GRYMEL.pl nie można odmówić dynamiki rozwoju. Takie miejsca są stale aktualizowane. Dostępność towaru jest imponująca, a wytrawni miłośnicy gier mogą także skorzystać z pomocy i podpowiedzi doradcy online.

ŻYCZYMY MIŁYCH ZAKUPÓW!

Zespół GRYMEL.pl

l