Darmowa wysyłka

Płacisz tylko za towar,koszt wysyłki pokrywamy my!

14 dni na zwrot

Nie trafiłeś z zakupem? Odeślij nam towar.!

Kupuj taniej!

Mamy rabaty dla naszych stałych klientów.

Skup gier

Gry kurzą się na półcę? Odkupimy je od Ciebie!

Zamów w naszym sklepie, a otrzymasz edycję D1 Edition.„Boisko należy do nas!” – KONAMI ujawnia pełną zawartość PES 2015. Jeszcze bardziej porywająca akcja na boisku, nowe tryby rozgrywki oraz udoskonalenia gry online i offline

Firma Konami Digital Entertainment B.V. ogłosiła wszystkie szczegóły dodatków, które wprowadziła do mającego się niedługo ukazać PES 2015. Wydawca już wcześniej zapowiedział, że zamierza wynieść realizm gry na zupełnie nowy poziom. PES 2015 potwierdza to zarówno w trybie online, jak i offline.

„Boisko należy do nas” to motto PES 2015. Celem połączonych wysiłków zespołów produkcyjnych PES z Tokio i Windsoru było odtworzenie dramatyzmu i napięcia towarzyszących kluczowym meczom. PES 2015 to świadomy powrót do rdzennych wartości serii PES, takich jak pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku, bardzo czułe sterowanie i nieograniczona rozgrywka, dzięki czemu tylko od użytkownika zależy, jak gra. Różnorodne zagrania (takie jak podanie, strzał lub sprint) zostały starannie wyważone, aby dać graczowi maksymalną satysfakcję.

Dzięki analizie charakterystycznych cech współczesnego futbolu PES Productions całkowicie zmodernizowało to, w jaki sposób gra spisuje się w kluczowych momentach. Oddawanie strzałów i tryb zachowania się bramkarzy korzystają z nowego systemu, który zapewnia precyzję, kontrolę nad siłą uderzenia, a także nieograniczone sposoby strzelania. Bramkarze intuicyjnie skracają kąty i są zdolni do rozmaitych zachowań w każdej sytuacji. Rozbudowano także system podań oraz zagrań otwierających drogę do bramki. Gracze mogą stosować szybką wymianę piłki między zawodnikami oraz potężne uderzenia, które wykorzystują nowe funkcje fizyki gry zapewniające realistyczne zachowanie się piłki na boisku. Ponadto kontrola nad nią jest bardziej skuteczna, gracz może decydować o pozycji zawodnika na boisku i ma do wyboru więcej sposobów wykonywania dryblingu, aby pokonać kryjącego go przeciwnika.

Kluczowe zmiany w grze na boisku:
 • Krótki czas reakcji: Niezwykle czułe sterowanie pozwala graczowi instynktownie reagować na każdy ruch, gdy piłka jest w grze.
 • Umiejętności gry z piłką: Zamiast polegać na trikach, pokonaj obrońców, wykorzystując indywidualne umiejętności dryblingu każdego zawodnika. Nowe umiejętności to lepsze panowanie nad piłką, większa kontrola nad biegnącym zawodnikiem i bardziej zróżnicowane tempo poruszania się po boisku, od truchtu po sprint.
 • Gra w obronie: Gracz samodzielnie decyduje o tym, czy zbliżyć się do przeciwnika, wykonać wślizg, czy też wstrzymać grę, więc to od jego wyborów zależy, czy obrona będzie skuteczna.
Najważniejsze cechy PES nowej generacji:
 • Zachowanie zawodników: PES 2015 może się poszczycić olbrzymią gamą zawodników, którzy wyglądają i zachowują się podczas meczu tak jak ich pierwowzory. W nowej odsłonie gry znajdziemy ponad tysiąc zawodników z animacjami wiernie odtwarzającymi ich styl. Podobnie jest z drużynami – mamy więc do czynienia z taktykami charakterystycznymi dla poszczególnych drużyn, takimi jak gra z kontrataku, gra szeroko lub nacisk na defensywę. Zawodnicy poruszają się po boisku jak prawdziwi piłkarze, emocjonalnie reagują na faule, bramki i decyzje sędziego, a ich nastawienie psychiczne faktycznie wpływa na to, jak grają!
 • Teatr ruchów: Animacje doskonale oddają indywidualne cechy zawodnika. Chociaż szybkość reakcji została znacznie poprawiona, nie odbyło się to kosztem jakości animacji. Ruchy piłkarzy obliczane w czasie rzeczywistym są jeszcze bardziej płynne i zależą od położenia zawodnika względem piłki oraz od jego szybkości. Poprawiono również modele piłkarzy.
 • Szał na trybunach: PES 2015 odzwierciedla atmosferę meczów najwyższej rangi. Dopracowano także animacje widzów – to, co się dzieje na boisku, ma wpływ na zachowanie widowni.
 • Niech stanie się światłość: Wszystkie elementy gry, od akcji piłkarzy po zachowanie widowni na stadionie, korzystają z jednego źródła światła, co dodaje grze realizmu.
PES ID – nowości:
 • PES ID: Drużyny zostały zaprogramowane, by grały tak jak w rzeczywistości. Piłkarskie gwiazdy będą podporządkowane grze drużynowej, ale zachowają swój indywidualny styl. Najlepsze drużyny świata nie będą po prostu poruszały się po boisku i szukały wolnego miejsca, lecz będą się broniły i atakowały tak jak ich pierwowzory.
 • Prawdziwe umiejętności: Chociaż najwybitniejsi zawodnicy świata są zdolni do niewiarygodnych zagrań, PES 2015 koncentruje się na ich umiejętnościach piłkarskich, a nie na trikach. Uwolnienie się od krycia dzięki szybkości i kontroli nad piłką to kluczowa sprawa w grze ofensywnej. Tylko ci, którzy są zdolni do błyskotliwych zagrań, mogą tego dokonać. Lecz nawet im nie zawsze się udaje…
Całkowicie nowe tryby gry
 • myClub: To, czego domagali się fani serii, czyli rozbudowana Master League Online, pozwala na dodawanie zawodników i menedżerów dzięki zgromadzonym punktom GP albo poprzez mikrotransakcje z innymi klubami. Agenci są teraz wykorzystywani do zadań takich jak zapewnienie piłkarzom odpowiednich warunków. Natomiast niezadowoleni zawodnicy mogą poważnie zaszkodzić drużynie. Duch gry drużynowej ma kluczowe znaczenie, ponieważ dobre stosunki między menedżerem a zawodnikiem oraz między zawodnikiem a pozostałymi piłkarzami zapewniają lepszą współpracę drużyny na boisku, co wpływa na przebieg gry.
 • Aktualizacje: Cotygodniowe aktualizacje DLC będą stale uzupełniały transfery i składy drużyn ligowych grających w ligach angielskich, francuskich, włoskich i brazylijskich. Również statystki graczy będą aktualizowane w zależności od cotygodniowych osiągnięć, więc jeśli piłkarz strzela dużo goli, jego statystyki będą ulegały poprawie. Dotyczy to trybu online i opcjonalnie trybu dla jednego gracza.
 • Dostosowywanie warunków meczu: Dobry menedżer wie, jak zadbać o swoją drużynę. Piłkarze mogą więc zażądać, aby na przykład trawa na boisku była długa, co umożliwia spowolnienie gry krótkimi podaniami. Możesz dostosować każdą część stadionu tak, aby odpowiadała twoim potrzebom.
 • Realistyczne statystyki: System statystyk graczy w PES został całkowicie zreorganizowany z pomocą środowisk graczy z całego świata, co pozwoliło stworzyć bardziej realistyczną bazę zawodników.
 • Drużyny z 2. ligi: W PES 2015 po raz pierwszy pojawiają się drugoligowe drużyny z Anglii, Hiszpanii, Włoch i Francji. W tak rozbudowanej bazie zawodników łatwiej wyszukuje się wschodzących gwiazd futbolu.
 • Podział zadań: Podział zadań na boisku (Role Control) pozwala na to, by każdy z trzech graczy kontrolował inną grupę zawodników: obrońców, pomocników i napastników, co skutkuje lepiej zorganizowaną rozgrywką w trybie dla wielu graczy. Dzięki temu narzędziu zawodnicy trzymają się swoich pozycji, przez co gra zyskuje nowy, kooperacyjny wymiar.
 • Prawdziwi menedżerowie: Na początku w PES 2015 pojawią się prawdziwi menedżerowie z Europy i Ameryki Łacińskiej.
 • Nowa waluta w grze: Zintegrowany system GP. Punkty będą zdobywane w trybie myClub i odblokowywane w ramach postępów w grze.
 • Niezrównane możliwości edycji: W grze znowu pojawi się system edytowania stadionów, a wraz z nim możliwości wyboru wzorów murawy, kolorów linii bocznych, kolorów krzeseł i siatek bramki. Dzięki temu gracze mogą stworzyć swój własny, lokalny stadion. Zawartość gry została wzbogacona o nowe, licencjonowane stadiony. Ponadto w PES 2015 znajdą się: edytor menedżerów (Manager Editor), nowe opcje edycji zawodników i standardowe modele dla nowych piłkarzy. Jeśli chodzi o warstwę wizualną, warto wspomnieć o niesamowitej głębi kolorów i wydeptanych fragmentach boiska.
 • Poprawione menu: Prostszy i bardziej efektywny system menu – PES 2015 zapamiętuje twoje preferowane tryby gry, aby ułatwić ich wybór.
Tryby gry online:
 • QuickMatch: Bardziej przejrzysty ranking meczów usprawnia grę w trybie online.
 • Ligi online: Punkty zgromadzone w meczach online podczas całego sezonu decydują o awansach i spadkach.
 • Poczekalnie dla gier 11 na 11: Narzędzie to sprawia, że gry wieloosobowe są łatwiejsze do zaaranżowania.
 • Eliminacja oszustw: Nowy system ogranicza oszustwa w trybie online.
Dodatkowe usprawnienia:
 • Master League: Poprawiona struktura rozwoju piłkarzy, transferów, menedżerów i ustawień dla meczów automatycznych. Wprowadzono nowe scenki filmowe i National Super Cups.
 • Become A Legend: Znacznie rozbudowany system treningów, symulacji meczów w tym trybie, nowe transfery i systemy naboru nowych zawodników, również z drugiej ligi.
 • Warunki pogodowe: Wprowadzono deszcz.
 • Ścieżka dźwiękowa: Z udziałem Cold War Kids, Calvina Harrisa, Imagine Dragons i Avicii.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pro Evolution Soccer 2015 D1 Edition

Napisz swoją opinię

Pro Evolution Soccer 2015 D1 Edition

XONE0050
24 h
Xbox One
cdp
ENG
Sportowa
9,90 zł
Brutto
Ilość

Zamów w naszym sklepie, a otrzymasz edycję D1 Edition.„Boisko należy do nas!” – KONAMI ujawnia pełną zawartość PES 2015. Jeszcze bardziej porywająca akcja na boisku, nowe tryby rozgrywki oraz udoskonalenia gry online i offline

Firma Konami Digital Entertainment B.V. ogłosiła wszystkie szczegóły dodatków, które wprowadziła do mającego się niedługo ukazać PES 2015. Wydawca już wcześniej zapowiedział, że zamierza wynieść realizm gry na zupełnie nowy poziom. PES 2015 potwierdza to zarówno w trybie online, jak i offline.

„Boisko należy do nas” to motto PES 2015. Celem połączonych wysiłków zespołów produkcyjnych PES z Tokio i Windsoru było odtworzenie dramatyzmu i napięcia towarzyszących kluczowym meczom. PES 2015 to świadomy powrót do rdzennych wartości serii PES, takich jak pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku, bardzo czułe sterowanie i nieograniczona rozgrywka, dzięki czemu tylko od użytkownika zależy, jak gra. Różnorodne zagrania (takie jak podanie, strzał lub sprint) zostały starannie wyważone, aby dać graczowi maksymalną satysfakcję.

Dzięki analizie charakterystycznych cech współczesnego futbolu PES Productions całkowicie zmodernizowało to, w jaki sposób gra spisuje się w kluczowych momentach. Oddawanie strzałów i tryb zachowania się bramkarzy korzystają z nowego systemu, który zapewnia precyzję, kontrolę nad siłą uderzenia, a także nieograniczone sposoby strzelania. Bramkarze intuicyjnie skracają kąty i są zdolni do rozmaitych zachowań w każdej sytuacji. Rozbudowano także system podań oraz zagrań otwierających drogę do bramki. Gracze mogą stosować szybką wymianę piłki między zawodnikami oraz potężne uderzenia, które wykorzystują nowe funkcje fizyki gry zapewniające realistyczne zachowanie się piłki na boisku. Ponadto kontrola nad nią jest bardziej skuteczna, gracz może decydować o pozycji zawodnika na boisku i ma do wyboru więcej sposobów wykonywania dryblingu, aby pokonać kryjącego go przeciwnika.

Kluczowe zmiany w grze na boisku:
 • Krótki czas reakcji: Niezwykle czułe sterowanie pozwala graczowi instynktownie reagować na każdy ruch, gdy piłka jest w grze.
 • Umiejętności gry z piłką: Zamiast polegać na trikach, pokonaj obrońców, wykorzystując indywidualne umiejętności dryblingu każdego zawodnika. Nowe umiejętności to lepsze panowanie nad piłką, większa kontrola nad biegnącym zawodnikiem i bardziej zróżnicowane tempo poruszania się po boisku, od truchtu po sprint.
 • Gra w obronie: Gracz samodzielnie decyduje o tym, czy zbliżyć się do przeciwnika, wykonać wślizg, czy też wstrzymać grę, więc to od jego wyborów zależy, czy obrona będzie skuteczna.
Najważniejsze cechy PES nowej generacji:
 • Zachowanie zawodników: PES 2015 może się poszczycić olbrzymią gamą zawodników, którzy wyglądają i zachowują się podczas meczu tak jak ich pierwowzory. W nowej odsłonie gry znajdziemy ponad tysiąc zawodników z animacjami wiernie odtwarzającymi ich styl. Podobnie jest z drużynami – mamy więc do czynienia z taktykami charakterystycznymi dla poszczególnych drużyn, takimi jak gra z kontrataku, gra szeroko lub nacisk na defensywę. Zawodnicy poruszają się po boisku jak prawdziwi piłkarze, emocjonalnie reagują na faule, bramki i decyzje sędziego, a ich nastawienie psychiczne faktycznie wpływa na to, jak grają!
 • Teatr ruchów: Animacje doskonale oddają indywidualne cechy zawodnika. Chociaż szybkość reakcji została znacznie poprawiona, nie odbyło się to kosztem jakości animacji. Ruchy piłkarzy obliczane w czasie rzeczywistym są jeszcze bardziej płynne i zależą od położenia zawodnika względem piłki oraz od jego szybkości. Poprawiono również modele piłkarzy.
 • Szał na trybunach: PES 2015 odzwierciedla atmosferę meczów najwyższej rangi. Dopracowano także animacje widzów – to, co się dzieje na boisku, ma wpływ na zachowanie widowni.
 • Niech stanie się światłość: Wszystkie elementy gry, od akcji piłkarzy po zachowanie widowni na stadionie, korzystają z jednego źródła światła, co dodaje grze realizmu.
PES ID – nowości:
 • PES ID: Drużyny zostały zaprogramowane, by grały tak jak w rzeczywistości. Piłkarskie gwiazdy będą podporządkowane grze drużynowej, ale zachowają swój indywidualny styl. Najlepsze drużyny świata nie będą po prostu poruszały się po boisku i szukały wolnego miejsca, lecz będą się broniły i atakowały tak jak ich pierwowzory.
 • Prawdziwe umiejętności: Chociaż najwybitniejsi zawodnicy świata są zdolni do niewiarygodnych zagrań, PES 2015 koncentruje się na ich umiejętnościach piłkarskich, a nie na trikach. Uwolnienie się od krycia dzięki szybkości i kontroli nad piłką to kluczowa sprawa w grze ofensywnej. Tylko ci, którzy są zdolni do błyskotliwych zagrań, mogą tego dokonać. Lecz nawet im nie zawsze się udaje…
Całkowicie nowe tryby gry
 • myClub: To, czego domagali się fani serii, czyli rozbudowana Master League Online, pozwala na dodawanie zawodników i menedżerów dzięki zgromadzonym punktom GP albo poprzez mikrotransakcje z innymi klubami. Agenci są teraz wykorzystywani do zadań takich jak zapewnienie piłkarzom odpowiednich warunków. Natomiast niezadowoleni zawodnicy mogą poważnie zaszkodzić drużynie. Duch gry drużynowej ma kluczowe znaczenie, ponieważ dobre stosunki między menedżerem a zawodnikiem oraz między zawodnikiem a pozostałymi piłkarzami zapewniają lepszą współpracę drużyny na boisku, co wpływa na przebieg gry.
 • Aktualizacje: Cotygodniowe aktualizacje DLC będą stale uzupełniały transfery i składy drużyn ligowych grających w ligach angielskich, francuskich, włoskich i brazylijskich. Również statystki graczy będą aktualizowane w zależności od cotygodniowych osiągnięć, więc jeśli piłkarz strzela dużo goli, jego statystyki będą ulegały poprawie. Dotyczy to trybu online i opcjonalnie trybu dla jednego gracza.
 • Dostosowywanie warunków meczu: Dobry menedżer wie, jak zadbać o swoją drużynę. Piłkarze mogą więc zażądać, aby na przykład trawa na boisku była długa, co umożliwia spowolnienie gry krótkimi podaniami. Możesz dostosować każdą część stadionu tak, aby odpowiadała twoim potrzebom.
 • Realistyczne statystyki: System statystyk graczy w PES został całkowicie zreorganizowany z pomocą środowisk graczy z całego świata, co pozwoliło stworzyć bardziej realistyczną bazę zawodników.
 • Drużyny z 2. ligi: W PES 2015 po raz pierwszy pojawiają się drugoligowe drużyny z Anglii, Hiszpanii, Włoch i Francji. W tak rozbudowanej bazie zawodników łatwiej wyszukuje się wschodzących gwiazd futbolu.
 • Podział zadań: Podział zadań na boisku (Role Control) pozwala na to, by każdy z trzech graczy kontrolował inną grupę zawodników: obrońców, pomocników i napastników, co skutkuje lepiej zorganizowaną rozgrywką w trybie dla wielu graczy. Dzięki temu narzędziu zawodnicy trzymają się swoich pozycji, przez co gra zyskuje nowy, kooperacyjny wymiar.
 • Prawdziwi menedżerowie: Na początku w PES 2015 pojawią się prawdziwi menedżerowie z Europy i Ameryki Łacińskiej.
 • Nowa waluta w grze: Zintegrowany system GP. Punkty będą zdobywane w trybie myClub i odblokowywane w ramach postępów w grze.
 • Niezrównane możliwości edycji: W grze znowu pojawi się system edytowania stadionów, a wraz z nim możliwości wyboru wzorów murawy, kolorów linii bocznych, kolorów krzeseł i siatek bramki. Dzięki temu gracze mogą stworzyć swój własny, lokalny stadion. Zawartość gry została wzbogacona o nowe, licencjonowane stadiony. Ponadto w PES 2015 znajdą się: edytor menedżerów (Manager Editor), nowe opcje edycji zawodników i standardowe modele dla nowych piłkarzy. Jeśli chodzi o warstwę wizualną, warto wspomnieć o niesamowitej głębi kolorów i wydeptanych fragmentach boiska.
 • Poprawione menu: Prostszy i bardziej efektywny system menu – PES 2015 zapamiętuje twoje preferowane tryby gry, aby ułatwić ich wybór.
Tryby gry online:
 • QuickMatch: Bardziej przejrzysty ranking meczów usprawnia grę w trybie online.
 • Ligi online: Punkty zgromadzone w meczach online podczas całego sezonu decydują o awansach i spadkach.
 • Poczekalnie dla gier 11 na 11: Narzędzie to sprawia, że gry wieloosobowe są łatwiejsze do zaaranżowania.
 • Eliminacja oszustw: Nowy system ogranicza oszustwa w trybie online.
Dodatkowe usprawnienia:
 • Master League: Poprawiona struktura rozwoju piłkarzy, transferów, menedżerów i ustawień dla meczów automatycznych. Wprowadzono nowe scenki filmowe i National Super Cups.
 • Become A Legend: Znacznie rozbudowany system treningów, symulacji meczów w tym trybie, nowe transfery i systemy naboru nowych zawodników, również z drugiej ligi.
 • Warunki pogodowe: Wprowadzono deszcz.
 • Ścieżka dźwiękowa: Z udziałem Cold War Kids, Calvina Harrisa, Imagine Dragons i Avicii.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pro Evolution Soccer 2015 D1 Edition

Napisz swoją opinię